STAR DEVELOPMENT, s. r. o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Ing. Adam Achberger

Ing. Adam Achberger

CEO, Realitný špecialista, Realitný znalec

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0905 735 487

adam@stardevelopment.sk

Milí klienti, priatelia. Moja úloha, ako CEO spoločnosti STAR DEVELOPMENT, je od vzniku spoločnosti zreteľná. Úloha, robiť všetko na 100% , 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Každodenne zlepšovať život a bývanie už stovkám spokojných klientov. Úsmev spokojného klienta, ktorý našiel ideálne bývanie je pre mňa, ako realitného špecialistu, vždy najlepšou odmenou. Som spokojný, že tých úsmevov spokojných klientov každodenne pribúda. Nezáleží, či idete s nami realizovať výhodne sprostredkovanie nehnuteľnosti, odkúpenie Vašej nehnuteľnosti alebo odovzdávanie nami realizovaného projektu. Som tu vždy pre Vás.

S pozdravom, Ing. Adam Achberger.

Maklér má 23 ponúk
Ing. Dominika Achberger

Ing. Dominika Achberger

CFO, Realitný maklér, Home staging designer

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

0915 762 722

dominika@stardevelopment.sk

Milí klienti, práca v spoločnosti STAR DEVELOPMENT bola pre mňa výzvou. Výzvou, ktorú som chcela prijať. Mám niekoľkoročné skúsenosti s plánovaním developerských projektov ako aj ich riadením. Neponúka Vám len štandardnú inzerciu a obhliadky. Ponúkam skutočnú odbornosť. Viem Vám tiež poradiť v otázkach daňových priznaní v prípade predaja Vašej nehnuteľnosti. Mojou vášňou je Home staging, ktorému sa v STAR DEVELOPMENT aktívne venujem. Rada Vás presvedčím o mojich odborných kvalitách.

S pozdravom, Ing. Dominika Achberger.

Maklér má 2 ponuky
STAR DEVELOPMENT - Pobočka OC SARATOV

STAR DEVELOPMENT - Pobočka OC SARATOV

hovorím po slovenskyJa govorim hrvatskiI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

0948 789 789

info@stardevelopment.sk

Snažíme sa k Vám byť vždy čo najbližšie. Aj preto sme pre Vás otvorili naše REALITNÉ CENTRUM priamo v OD SARATOV, Dúbravka v Bratislave. Nemusíte za nami cestovať do centra mesta, stáť v kolónach a platiť za parkovanie. V OD Saratov parkujete bezplatne. Našu pobočku nájdete len 10 metrov od hlavného vchodu, vedľa dm drogérie a potravín Billa.

PO 09:00 - 18:00 *
UT 09:00 - 18:00 *
ST 09:00 - 18:00 *
ŠT 09:00 - 18:00 *
PI 09:00 - 18:00 *
SO 09:00 - 12:00 *
NE zatvorené / objednaní klienti

* Iný čas - objednaní klienti.

Maklér má 7 ponúk